Tasarımı Kaydet  Kapat
 
Kurumsal Kimlik

Faran Turizm, genç ve dinamik kadrosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, hizmetlerini sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi misyon edinmiş ve sizlere en iyi hizmet kalitesini, güveni, memnuniyeti, istikrârı ve kurumsallığı vâdetmektedir.

 

Kısa zamanda turizm sektöründe önde gelen kurumsal acentalarından olmayı ve turizme farklı soluklarla renk katmayı amaç edinerek, çıktığımız bu yolda, gerçekleşen organizasyonlarda almış olduğumuz olumlu sonuçlarla ve siz değerli misafirlerimizin memnuniyet içeren geri bildirimleri ile günbegün büyümekte ve daha iyiye ilerlemekteyiz. 

Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden firmamız müşterilerine dâimâ yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya değer ve benzerleri arasında ayırt edilebilen organizasyonlarıyla her zaman ilklere imza atmayı görev edinmiştir. 

Siz değerli misafirlerimizi kendimize bir dost olarak görmekte ve bu doğrultuda vermiş olduğumuz hizmetlerde ekibimizle birlikte tüm seyahâtlerinizde hizmette mükemmeliyeti yakalamak temel amacımızdır. Hizmetlerimizi kalite yönetim sistemi çerçevesinde en üst seviyede tutmayı ve siz değerli dostlarımızın tavsiyeleri ile sürekli geliştirerek seyahatlerinizin başında ve sonunda dost kalabilmeyi benimsemişizdir.ZEKİ GÖÇER..... 1966 Burdur Gölhisar doğumluyum. 29 yıl imamlık yaptım ve 2015 yılında Emekli oldum. İlk defa 1996 yılında hac görevimi yaptım. 2004 yılından 2015 yılına kadar DİYANETTEN yılda bir kaç defa Hac  ve umreye görevli gittim. FARAN TURİZM le 2014 de tanıştım. Burdur'a ŞUBE açıldı. Bende emekliye ayrıldim. REHBER HOCA olarak Allahın misafirleriyle birlikte, hac ve umre yapıyoruz. BURDUR dan yılda 4defa umre programımız oluyor GÜZ DÖNEMİ, SÖMESTR TATİL DONEMI, BAHAR DÖNEMİ ve RAMAZAN umresi olmak üzere... Ayrıca kurada HACCI  çıkarları da hacca götürüyorum. Bu görevi yerine getirirken ilk günkü gibi heyacanla yapıyorum. Rabbime sonsuz şükürler olsun böyle bir görev nasib ettiği için.  Gidecek olan bütün kardeşlerimi Buromuza bekliyorum